Johtokunta


Johtokunta 2018
Puheenjohtaja Marja Leena Iisakka 040-5103931 leena.iisakka/ät/pp.inet.fi
Varapuheenjohtaja Heli Kelhälä 050-3793660 heli.kelhälä/ät/elisanet.fi
Jäsen, sihteeri Eini Kulju 040-8250225 einikulju/ät/gmail.com
Jäsen Maria Kurttio 040-1264264 kurttiomaria/ät/gmail.com
Jäsen Ahti Markko 0400-737401 markkoahti/ät/gmail.com
Jäsen Erja Kivakka 040-7422367 erja.kivakka/ät/luukku.com
Jäsen Paula Maunu 040-5369932 paulamaunu/ät/suomi24.fi
Jäsen Minna Pelander 040-7150466 pelanderminna/ät/gmail.com
Jäsen Anita Kellokangas 045-6307673 anita.kellokangas/ät/gmail.com
Varajäsen Hannu Luukinen 0400-688998 hannu.luukinen/ät/pp.inet.fi
Varajäsen Reijo Kantanen 040-7704954 reijo.kantanen/ät/pp2.inet.fi
Varajäsen Aulikki Pääkkö 0400-974136 aulikki.paakko/ät/kemi.fi
Varajäsen Kirsi Kilponen 050-3747271 kirsi.kilponen/ät/gmail.com
Lajijaostojen puheenjohtajat:
Näyttely Marja Leena Koski 044-0592401 marjaleena/ät/kennelmarzan.com
TOKO ja rally-toko Paula Maunu 040-5369932 ammipaula/ät/gmail.com
VEPE Tanja Pakarinen 040-0738877 tanja.turja/ät/pp.inet.fi
PK Katja Suvanto 040-5726405 ksuvanto/ät/gmail.com
Valjakkolajien yhteyshenkilö Maria Kurttio 040-1264264 kurttiomaria/ät/gmail.com
Muut vastaavat:
Rahastonhoitaja Reijo Kantanen 040-7704954 reijo.kantanen/ät/pp2.inet.fi
Kotisivuvastaava Sami Alm 040-7378062 sami.alm/ät/ gmail.com
Kenttä, kalusto ja kerhotalo Markko Ahti 0400-737401 markkoahti/ät/gmail.com
Leikekirja Anita Kellokangas 045-6307673 anita.kellokangas/ät/gmail.com
Jäsen- ja talkoopisterekisterit Marja Leena Iisakka 040-5103931 leena.iisakka/ät/pp.inet.fi
Näyttelyn puheenjohtaja Pentti Heiskanen 040-7214304 pentti.heiskanen1/ät/gmail.com